Распродадено
Minnie Shower Gel & Shampoo 2D -" МИНИ" ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ И ШАМПОН ЗА ДЕЦА
  • Minnie Shower Gel & Shampoo 2D -" МИНИ" ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ И ШАМПОН ЗА ДЕЦА

Minnie Shower Gel & Shampoo 2D -" МИНИ" ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ И ШАМПОН ЗА ДЕЦА

459 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 89768
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Совршен производ за сите деца со омилената Мини. Нежна текстура со пријатен мирис, која успешно ги отстранува сите нечистотии и ја хидрира кожата!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Minnie Shower Gel & Shampoo 2D -" МИНИ" ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ И ШАМПОН ЗА ДЕЦА Совршен производ за сите деца со омилената Мини. Нежна текстура со пријатен мирис, која успешно ги отстранува сите нечистотии и ја хидрира кожата! .. Category: Product #: 89768 Regular price: 459 ден. 459
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341