FC Barcelona Zip Case EDT 100 ml + Perfume Pen 10 ml - БАРСЕЛОНА - ТОАЛЕТНА ВОДА + ПАРФЕМ ЗА МОМЧИЊА
  • FC Barcelona Zip Case EDT 100 ml + Perfume Pen 10 ml - БАРСЕЛОНА - ТОАЛЕТНА ВОДА + ПАРФЕМ ЗА МОМЧИЊА

FC Barcelona Zip Case EDT 100 ml + Perfume Pen 10 ml - БАРСЕЛОНА - ТОАЛЕТНА ВОДА + ПАРФЕМ ЗА МОМЧИЊА

958 ден.1.369 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 86163
Достапност: На залиха
Количина:

Комплет кој ги слави вредностите што го обединуваат таткото и синот. Парфемот е вистински виор на свежина, мек и ревитализирачки. Комбинацијата на мириси го прават парфем кој го истакнува карактерот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney FC Barcelona Zip Case EDT 100 ml + Perfume Pen 10 ml - БАРСЕЛОНА - ТОАЛЕТНА ВОДА + ПАРФЕМ ЗА МОМЧИЊА Комплет кој ги слави вредностите што го обединуваат таткото и синот. Парфемот е вистински виор на свежина, мек и ревитализирачки. Комбинацијата на мириси го прават парфем кој го истакнува карактерот. .. Category: Product #: 86163 Regular price: 958 ден. 1.369
958
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341