FACE TONER SOOTHING  WITCH HAZEL EXTRACT + CENTELLA EXTRACT

FACE TONER SOOTHING WITCH HAZEL EXTRACT + CENTELLA EXTRACT

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102972
Достапност: На залиха
Количина:

СМИРУВАЧКИ ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска, за чистење и тонизирање на лицето, отстранување на вишокот себум, намалување на порите + збогатен со Центела Азиатика екстракт за смирување и обновување на кожата. ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА

FACE TONER- ALCOHOL FREE- Линијата од 3 различни видови тонери-Изобилство од растителни екстракти од вештерска леска која со векови е позната како моќен природен тонер, со изразена моќ да ја чисти и затегнува кожата, да ги намалува порите и истовремено да ја смирува. Дополнителните екстракти само го засилуваат делувањето. БЕЗ АЛКОХОЛ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele FACE TONER SOOTHING WITCH HAZEL EXTRACT + CENTELLA EXTRACT СМИРУВАЧКИ ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска, за чистење и тонизирање на лицето, отстранување на вишокот себум, намалување на порите + збогатен со Центела Азиатика екстракт за смирување и обновување на кожата. ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА FACE TONER- ALCOHOL FREE- Линијата од 3 различни видови тонери-Изобилство од растителни екстракти од вештерска леска која со векови е позната како моќен пр.. Category: Product #: 102972 Regular price: 295 ден. 295
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341