REVUELE Apothecary Fresh Morning Booster 30ml
  • REVUELE Apothecary Fresh Morning Booster 30ml

REVUELE Apothecary Fresh Morning Booster 30ml

355 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102705
Достапност: На залиха
Количина:

Хидратација, прихранување, измазнување

Свежо утринско засилување-мешавина од природ-ни масла кои и обезбедуваат на кожата хидратација и антиоксидантна заштита во текот на денот.

Збогатено со масло од семки од грозје, есенцијално масло од Ylang Ylang и сквалан, комбинација која ќе го изедначи тенот, ќе ја храни кожата без да ги затвори порите и ќе го зајакне вашето расположение.

За сува, мрсна и нормална кожа.

Состојки: Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera, SEED OIL, Squalene, Tocopheryl Acetate, Cananga Odorata Flower Oil, Bht, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Farnesol, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE Apothecary Fresh Morning Booster 30ml Хидратација, прихранување, измазнување Свежо утринско засилување-мешавина од природ-ни масла кои и обезбедуваат на кожата хидратација и антиоксидантна заштита во текот на денот. Збогатено со масло од семки од грозје, есенцијално масло од Ylang Ylang и сквалан, комбинација која ќе го изедначи тенот, ќе ја храни кожата без да ги затвори порите и ќе го зајакне вашето расположение. За сува, м.. Category: Product #: 102705 Regular price: 355 ден. 355
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341