REVUELE CURLS UP! REVIVING MASK- REVITALIZATION & BRILIANCE 300ml
  • REVUELE CURLS UP! REVIVING MASK- REVITALIZATION & BRILIANCE 300ml

REVUELE CURLS UP! REVIVING MASK- REVITALIZATION & BRILIANCE 300ml

409 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104464
Достапност: На залиха
Количина:

Иновативна маска за кадрава коса, изработена според моќна формула, која овозможува интензивна, но сепак нежна ревитализирачка нега за сувата и жедна кадрава коса. Обезбедува силна хидратација, енергија и прихранување. Видливо ја подобрува структурата на косата и ја прави разиграна и свиленкаста.

СостојкиWater / Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Stearate, Moringa Oleifera Seed Oil, Castor Oil / Ricinus Communis Seed Oil, Provitamin B5 / Panthenol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance / Parfum, Citric Acid, Octadecyl Di-t-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE CURLS UP! REVIVING MASK- REVITALIZATION & BRILIANCE 300ml Иновативна маска за кадрава коса, изработена според моќна формула, која овозможува интензивна, но сепак нежна ревитализирачка нега за сувата и жедна кадрава коса. Обезбедува силна хидратација, енергија и прихранување. Видливо ја подобрува структурата на косата и ја прави разиграна и свиленкаста. Состојки: Water / Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Stearat.. Category: Product #: 104464 Regular price: 409 ден. 409
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341