REVUELE CURLS UP! MULTI-PURPOSE HAIR OIL- NOURISHING & STRENGTHENING 30 ml
  • REVUELE CURLS UP! MULTI-PURPOSE HAIR OIL- NOURISHING & STRENGTHENING 30 ml

REVUELE CURLS UP! MULTI-PURPOSE HAIR OIL- NOURISHING & STRENGTHENING 30 ml

352 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104471
Достапност: На залиха
Количина:

Иновативна формула која делува на најсувите и најслабите делови на кадравата сува коса, а особено ги таргетира врвовите и спречува кршење и расцветување.Формира заштитен филм околку секое влакно посебно со што овозможува совршена нега.

СостојкиIsohexadecane, Isododecane, Dimethiconol, Sunflower Seed Oil / Helianthus Annuus Seed Oil, Grape Seed Oil / Vitis Vinifera Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Fragrance / Parfum, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, Butylated Hydroxytoluene / BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE CURLS UP! MULTI-PURPOSE HAIR OIL- NOURISHING & STRENGTHENING 30 ml Иновативна формула која делува на најсувите и најслабите делови на кадравата сува коса, а особено ги таргетира врвовите и спречува кршење и расцветување.Формира заштитен филм околку секое влакно посебно со што овозможува совршена нега. Состојки: Isohexadecane, Isododecane, Dimethiconol, Sunflower Seed Oil / Helianthus Annuus Seed Oil, Grape Seed Oil / Vitis Vinifera Seed Oil, Moringa Oleifera S.. Category: Product #: 104471 Regular price: 352 ден. 352
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341