REVUELE CURLS UP! DEFINING SPRAY-NOURISHMENT & EASY STYLING 200 ml
  • REVUELE CURLS UP! DEFINING SPRAY-NOURISHMENT & EASY STYLING 200 ml

REVUELE CURLS UP! DEFINING SPRAY-NOURISHMENT & EASY STYLING 200 ml

299 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104457
Достапност: На залиха
Количина:

СПРЕЈ ЗА ДЕФИНИРАЊЕ И ИСТАКНУВАЊЕ НА КАДРИЦИТЕ.

За хидратација и длабинско прихранување по целата должина, без да ја оптеретува косата. Енергична, разиграна кадрава коса со прекрасен сјај.

СостојкиWater / Aqua, Alcohol Denat., Hydrolyzed Keratin, Polysorbate 20, VP/VA Copolymer, Vitamin B3 / Niacinamide, Vitamin C / Sodium Ascorbyl Phosphate, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE CURLS UP! DEFINING SPRAY-NOURISHMENT & EASY STYLING 200 ml СПРЕЈ ЗА ДЕФИНИРАЊЕ И ИСТАКНУВАЊЕ НА КАДРИЦИТЕ. За хидратација и длабинско прихранување по целата должина, без да ја оптеретува косата. Енергична, разиграна кадрава коса со прекрасен сјај. Состојки: Water / Aqua, Alcohol Denat., Hydrolyzed Keratin, Polysorbate 20, VP/VA Copolymer, Vitamin B3 / Niacinamide, Vitamin C / Sodium Ascorbyl Phosphate, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Frag.. Category: Product #: 104457 Regular price: 299 ден. 299
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341