REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR SPRAY 200ml
  • REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR SPRAY 200ml

REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR SPRAY 200ml

299 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105614
Достапност: На залиха
Количина:

Пигментиран спреј за руси, шатирани и бланширани коси.

За инстантни платинести ефекти, подобрување на расчешлувањето и измазнувањето на косата. Bio Elixir-комплексот обезбедува секојдневна силна и ефикасна нега.

Состојки: Water / Aqua, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cotton Seed Oil /
Gossypium Herbaceum Seed Oil (and) Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter (and) Macadamia Nut Oil / Macadamia Ternifolia Seed Oil (and)
Coconut Fruit Extract / Cocos Nucifera Fruit Extract (and) Matricaria Flower Extract / Chamomilla Recutita Flower Extract (and) Aloe Vera Leaf
Extract / Aloe Barbadensis Leaf Extract (and) Green Tea Leaf Extract / Camellia Sinensis Leaf Extract (and) Cinnamomum Bark Extract /
Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract (and) Calamus Root Extract / Acorus Calamus Root Extract (and) Commiphora Myrrha Extract /
Commiphora Myrrha Resin Extract (and) Olive Fruit Oil / Olea Europaea Fruit Oil (and) Argan Oil / Argania Spinosa Kernel Oil (and) Polyglyceryl-3
Diisostearate (and) Glycerin (and) Glyceryl Stearatе (and) Lecithin, Fragrance / Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Violet 2 / CI 60 730.

Како се користи?

Протресете пред употреба. Распрснете го спрејот рамномерно по целата должина на чиста и влажна коса. Не се одмива! 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно совода. Производот може да остави траги на кожата и облеката.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR SPRAY 200ml Пигментиран спреј за руси, шатирани и бланширани коси. За инстантни платинести ефекти, подобрување на расчешлувањето и измазнувањето на косата. Bio Elixir-комплексот обезбедува секојдневна силна и ефикасна нега. Состојки: Water / Aqua, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cotton Seed Oil / Gossypium Herbaceum Seed Oil (and) Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter .. Category: Product #: 105614 Regular price: 299 ден. 299
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341