KISS Ever EZ Aloe Vera Eyelash Adhesive Latex Black - Лепак за вештачки трепки со алое вера
  • KISS Ever EZ Aloe Vera Eyelash Adhesive Latex Black - Лепак за вештачки трепки со алое вера

KISS Ever EZ Aloe Vera Eyelash Adhesive Latex Black - Лепак за вештачки трепки со алое вера

339 ден.
Производител: KISS
Шифра на производ: 58325
Достапност: На залиха
Количина:

Лепак за вештачки трепки со алое вера во ЦРНА БОЈА со прецизен апликатор. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

KISS KISS Ever EZ Aloe Vera Eyelash Adhesive Latex Black - Лепак за вештачки трепки со алое вера Лепак за вештачки трепки со алое вера во ЦРНА БОЈА со прецизен апликатор.  .. Category: Product #: 58325 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341