KISS Lash Couture Naked Drama Chiffon - Трепки + лепило
  • KISS Lash Couture Naked Drama Chiffon - Трепки + лепило

KISS Lash Couture Naked Drama Chiffon - Трепки + лепило

672 ден.
Производител: KISS
Шифра на производ: 96739
Достапност: На залиха
Количина:

Тенка, флексибилна лента + 3D ефект. Моден додаток со ефект на природни трепки.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

KISS KISS Lash Couture Naked Drama Chiffon - Трепки + лепило Тенка, флексибилна лента + 3D ефект. Моден додаток со ефект на природни трепки. .. Category: Product #: 96739 Regular price: 672 ден. 672
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341