Распродадено
Treaclemoon Brazilian Love Hand Cream - Крем за раце 75ml

Treaclemoon Brazilian Love Hand Cream - Крем за раце 75ml

199 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 272
Достапност: Out Of Stock
Количина:

 Интензивно прихранувачки крем за раце со екстракти од гуарана и масло од макадамија. Долготраен пријатен мирис. ВЕГАН.

СостојкиAqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Coumarin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Brazilian Love Hand Cream - Крем за раце 75ml  Интензивно прихранувачки крем за раце со екстракти од гуарана и масло од макадамија. Долготраен пријатен мирис. ВЕГАН. Состојки: Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Ci.. Category: Product #: 272 Regular price: 199 ден. 199
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341