CYS EXFOLIATORS: LACTIC ACID- Peeling Solution- ПИЛИНГ ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА
  • CYS EXFOLIATORS: LACTIC ACID- Peeling Solution- ПИЛИНГ ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА

CYS EXFOLIATORS: LACTIC ACID- Peeling Solution- ПИЛИНГ ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101616
Достапност: На залиха
Количина:

 За интензивно чистење на површината на кожата. Го подобрува хидратантното ниво и го одржува хидро-балансот на оптимално ниво. Мазна, мека и сјајна кожа.

Начин на употреба:

Нанесете неколку капки на врвовите на прстите и масирајте со кружни движења во кожата. Користете навечер по чистењето, проследено со
прихранувачко масло или хидратантна крема.

Состав:

Aqua, Lactic Acid, Propylene Glycol, Potassium Hydroxyde, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether.

ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lactic acid, exfoliators, CYS
Revuele CYS EXFOLIATORS: LACTIC ACID- Peeling Solution- ПИЛИНГ ЗА МРСНА ДО КОМБИНИРАНА КОЖА  За интензивно чистење на површината на кожата. Го подобрува хидратантното ниво и го одржува хидро-балансот на оптимално ниво. Мазна, мека и сјајна кожа. Начин на употреба: Нанесете неколку капки на врвовите на прстите и масирајте со кружни движења во кожата. Користете навечер по чистењето, проследено со прихранувачко масло или хидратантна крема. Состав: Aqua, Lactic Acid, Propylene G.. Category: Product #: 101616 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341