KISS MAGNETIC Eyeliner LASHES-Double Strength - TEMPT
  • KISS MAGNETIC Eyeliner LASHES-Double Strength - TEMPT

KISS MAGNETIC Eyeliner LASHES-Double Strength - TEMPT

595 ден.
Производител: KISS
Шифра на производ: 80366
Достапност: На залиха
Количина:

Магнетни вештачки трепки кои се лепат со MAGNETIC Eyeliner.

KISS производите овозможуваат, за само неколку минути да постигнете гламурозен ефект на очите, благодарение на трепките, кои се изработени по најсовремена технологија.

Збогатени со биотин, тестирани од дерматолог, а траат и до 16 часа. Не е потребен лепак за апликација, а можат да се реупотребат неколку пати. Не содржат силикон, синтетички мириси и парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
KISS KISS MAGNETIC Eyeliner LASHES-Double Strength - TEMPT Магнетни вештачки трепки кои се лепат со MAGNETIC Eyeliner. KISS производите овозможуваат, за само неколку минути да постигнете гламурозен ефект на очите, благодарение на трепките, кои се изработени по најсовремена технологија. Збогатени со биотин, тестирани од дерматолог, а траат и до 16 часа. Не е потребен лепак за апликација, а можат да се реупотребат неколку пати. Не содржат силикон, син.. Category: Product #: 80366 Regular price: 595 ден. 595
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341