Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml

Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml

128 ден.319 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101227
Достапност: На залиха
Количина:

Маска за лице совршена комбинација од ладно цедено масло од коноп, масло од сладок бадем, цинк оксид и каолин, помага при извлекување на нечистотиите од кожата, и истовремено врши длабинско хидрирање на чистата кожа. Многу успешно ги елиминира фините линии и брчки, инстантно ја ревитализира и измазнува кожата. Видлива промена по само еден третман

Состојки: Water / Aqua, Zinc Oxide, Sweet Almond Oil / Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Clay / Kaolin, Mineral oil / Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Hemp Seed Oil / Cannabis Sativa Seed Oil, Xanthan Gum, Allantoin, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance / Parfum, Citric Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Hexyl Cinnamal.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml Маска за лице совршена комбинација од ладно цедено масло од коноп, масло од сладок бадем, цинк оксид и каолин, помага при извлекување на нечистотиите од кожата, и истовремено врши длабинско хидрирање на чистата кожа. Многу успешно ги елиминира фините линии и брчки, инстантно ја ревитализира и измазнува кожата. Видлива промена по само еден третман Состојки: Water / Aqua, Zinc Oxide, Sweet Almond.. Category: Product #: 101227 Regular price: 128 ден. 319
128
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341