My Looks By Wolfgang Joop Yellow Woman EDP 50ml

My Looks By Wolfgang Joop Yellow Woman EDP 50ml

556 ден.1.389 ден.
Производител: JOOP!
Шифра на производ: 086424
Достапност: На залиха
Количина:

Топ ноти: бергамот, црн пипер, круша

Средни ноти: роза, јасмин, темјанушка,кокосов путер

Основни ноти: кедар, ванила, мошус, сандаловина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: парфем
JOOP! My Looks By Wolfgang Joop Yellow Woman EDP 50ml Топ ноти: бергамот, црн пипер, круша Средни ноти: роза, јасмин, темјанушка,кокосов путер Основни ноти: кедар, ванила, мошус, сандаловина .. Category: Product #: 086424 Regular price: 556 ден. 1.389
556
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341