NOELLE BASE MAKE UP PINSEL 22 HIGHLIGHTER BRONZER BLUSH
  • NOELLE BASE MAKE UP PINSEL 22 HIGHLIGHTER BRONZER BLUSH
  • NOELLE BASE MAKE UP PINSEL 22 HIGHLIGHTER BRONZER BLUSH
  • NOELLE BASE MAKE UP PINSEL 22 HIGHLIGHTER BRONZER BLUSH

NOELLE BASE MAKE UP PINSEL 22 HIGHLIGHTER BRONZER BLUSH

585 ден.
Производител: NOELLE
Шифра на производ: 283925
Достапност: На залиха
Количина:

Четка за истакнување, бронзер и пудра 100% синтетички влакна

NOELLE ЧЕТКИ ВО СИТЕ ВЕЛИЧИНИ И ЗА СИТЕ “MAKEUP“ПРОЦЕСИ  VEGAN * CRUELTY FREE * NEW HAIR TECHNOLOGY*

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NOELLE NOELLE BASE MAKE UP PINSEL 22 HIGHLIGHTER BRONZER BLUSH Четка за истакнување, бронзер и пудра 100% синтетички влакна NOELLE ЧЕТКИ ВО СИТЕ ВЕЛИЧИНИ И ЗА СИТЕ “MAKEUP“ПРОЦЕСИ  VEGAN * CRUELTY FREE * NEW HAIR TECHNOLOGY* .. Category: Product #: 283925 Regular price: 585 ден. 585
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341