CYS NOURISHING OILS: MARULA OIL – SERUM 30ml

CYS NOURISHING OILS: MARULA OIL – SERUM 30ml

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101746
Достапност: На залиха
Количина:

Лесно и брзо апсорбирачко масло од африканското овошно дрво марула, за брза хидратација, измазнување на тенките линии , подобрување на еластичноста и тонусот на мускулатурата. Амино киселините од маслото, брзо ја отстрануваат нечистотијата, мртвите клетки и не ги затвораат порите.

Начин на употреба:

Нанесете 4-5 капки масло наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно

Состав:

Caprylic/Capric Triglyceride, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Tocopheryl Acetate, Bht.

ЗА СУВА И ЗРЕЛА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele CYS NOURISHING OILS: MARULA OIL – SERUM 30ml Лесно и брзо апсорбирачко масло од африканското овошно дрво марула, за брза хидратација, измазнување на тенките линии , подобрување на еластичноста и тонусот на мускулатурата. Амино киселините од маслото, брзо ја отстрануваат нечистотијата, мртвите клетки и не ги затвораат порите. Начин на употреба: Нанесете 4-5 капки масло наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсор.. Category: Product #: 101746 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341