PATTING SPLASH MASK-FRUIT COCTAIL- ANTI-POLLUTION

PATTING SPLASH MASK-FRUIT COCTAIL- ANTI-POLLUTION

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103399
Достапност: На залиха
Количина:

ТЕЧНА МАСКА СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ- наменета за ЕНЕРГИЈА И СЈАЈ  на уморна кожа без сјај. Овошните АХА киселини, за само 20 секунди дневно ќе овозможат нежна ексфолијација,  хидратација и омекнување на кожата.

Резултатот е: мека и еластична кожа со прозрачен сјај

Начин на употреба:

Истурете поголема количина од маската на чисти дланки и тапкајте 20 секунди. Користете вода за да исплакнете.

Состав:

Aqua, Pyrus Malus Juice, Citrus Aurantifolia Juice, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Parfum, Triethanolamine, Hydroxypropyl Methylcellulose, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele PATTING SPLASH MASK-FRUIT COCTAIL- ANTI-POLLUTION ТЕЧНА МАСКА СО ОВОШНИ КИСЕЛИНИ- наменета за ЕНЕРГИЈА И СЈАЈ  на уморна кожа без сјај. Овошните АХА киселини, за само 20 секунди дневно ќе овозможат нежна ексфолијација,  хидратација и омекнување на кожата. Резултатот е: мека и еластична кожа со прозрачен сјај Начин на употреба: Истурете поголема количина од маската на чисти дланки и тапкајте 20 секунди. Користете вода за да исплакнете. .. Category: Product #: 103399 Regular price: 295 ден. 295
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341