REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина
  • REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина

REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина

298 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102064
Достапност: На залиха
Количина:

Хидратантен гел за туширање со розева глина за длабинско чистење, нежна ексфолијација и подобрување на тонусот на мускулите. Лесната структура ја одржува кожата свежа и мека во текот на целиот ден,а розевата глина делува регенеративно и смирувачки и одговара на сите типови кожа.

Начин на употреба:

Нанесете на влажна кожа. Нежно масирајте и исплакнете темелно со вода.

Состав:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Crosspolymer, Cocamide DEA, Coco – Glucoside, PEG-4 Distearyl Ether, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Sodium Chloride, Kaolin, Montmorillonite, Illite, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Parfum, Triethanolamine, Butylphenyl Methylpropional.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: clay, pink, gel, тело, гел
Revuele REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина Хидратантен гел за туширање со розева глина за длабинско чистење, нежна ексфолијација и подобрување на тонусот на мускулите. Лесната структура ја одржува кожата свежа и мека во текот на целиот ден,а розевата глина делува регенеративно и смирувачки и одговара на сите типови кожа. Начин на употреба: Нанесете на влажна кожа. Нежно масирајте и исплакнете темелно со вода. Состав: Aqua, Sodi.. Category: Product #: 102064 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 298 ден. 298
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341