PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC CREAM CLEANSER 150ml

PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC CREAM CLEANSER 150ml

489 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105737
Достапност: На залиха
Количина:

PRO-BIO КРЕМАВ ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ. Чекор 1 - за смирувачко и хидратантно секојдневно миење на кожата за чувствителна и нетолерантна кожа. Технологијата на пробиотик работи на подобрување на функцијата на заштитната бариера и на зачувување на природниот микробиом на кожата. Нежно ја чисти шминката и вишокот на себум од лицето, додека богатата кремаста формула ја навлажнува кожата и помага да се смири иритацијата.

Состојки: Water / Aqua, Myristic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Maltodextrin, Lactobacillus Ferment, Inulin, Alpha-Glucan Оligosaccharide, Allantoin, Bisabolol, Fragrance / Parfum.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC CREAM CLEANSER 150ml PRO-BIO КРЕМАВ ЧИСТАЧ ЗА ЛИЦЕ. Чекор 1 - за смирувачко и хидратантно секојдневно миење на кожата за чувствителна и нетолерантна кожа. Технологијата на пробиотик работи на подобрување на функцијата на заштитната бариера и на зачувување на природниот микробиом на кожата. Нежно ја чисти шминката и вишокот на себум од лицето, додека богатата кремаста формула ја навлажнува кожата и помага да се смири и.. Category: Product #: 105737 Regular price: 489 ден. 489
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341