PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC EYE CREAM 25ml

PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC EYE CREAM 25ml

359 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105751
Достапност: На залиха
Количина:

Чекор 3 - ПРОБИОТСКИ КРЕМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ. Ја смирува, заштитува и навлажнува, чувствителната и нетолерантна кожа. Лесна кремаста текстура која длабински прихранува и помага брзо да се смири нежната кожата околу очите. Елиминира чувство на пецкање, сувост и повремено црвенило.  Probio технологијата работи на поправка на функцијата на бариерата и на зачувување на природниот микробиом на кожата.

Состојки: Water / Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Macadamia Nut Oil / Macadamia Ternifolia Seed Oil, Maltodextrin, Lactobacillus Ferment, Phenoxyethanol, Inulin, Alpha-Glucan Оligosaccharide, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Bisabolol, Fragrance / Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC EYE CREAM 25ml Чекор 3 - ПРОБИОТСКИ КРЕМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ. Ја смирува, заштитува и навлажнува, чувствителната и нетолерантна кожа. Лесна кремаста текстура која длабински прихранува и помага брзо да се смири нежната кожата околу очите. Елиминира чувство на пецкање, сувост и повремено црвенило.  Probio технологијата работи на поправка на функцијата на бариерата и на зачувување на природниот микробиом на кожата. Сос.. Category: Product #: 105751 Regular price: 359 ден. 359
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341