Распродадено
PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC FACE SERUM 30ml

PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC FACE SERUM 30ml

389 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105768
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Чекор 4 - ПРОБИОТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ. Серум за интензивна хидратација и смирување на чувствителна и нетолерантна кожа. Нежна формула која овозможува интензивна длабинска хидратација и елиминирање / намалување на видливоста на знаците на стареење. Серумот помага кожата да биде смирена, мека, мазна и да изгледа поздраво и посвежо. Probio технологијата работи на поправка на функцијата на бариерата и на зачувување на природниот микробиом на кожата.

Состојки: Water / Aqua, Propylene Glycol, Inulin, Alpha-Glucan Оligosaccharide, Betaine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Hyaluronate, Maltodextrin, Lactobacillus Ferment, Glycerin, Phenoxyethanol, Allantoin, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Fragrance / Parfum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Titanium Dioxide / CI 77891.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC FACE SERUM 30ml Чекор 4 - ПРОБИОТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ. Серум за интензивна хидратација и смирување на чувствителна и нетолерантна кожа. Нежна формула која овозможува интензивна длабинска хидратација и елиминирање / намалување на видливоста на знаците на стареење. Серумот помага кожата да биде смирена, мека, мазна и да изгледа поздраво и посвежо. Probio технологијата работи на поправка на функцијата на бариерата и на.. Category: Product #: 105768 Regular price: 389 ден. 389
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341