Revuele Retinol Eye Contour Gel 25ml

Revuele Retinol Eye Contour Gel 25ml

365 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106253
Достапност: На залиха
Количина:

Регенеративен чекор #1 во рутината против стареење на кожата. Многу ефикасен гел за околу очи, против стареење на кожата, ја враќа еластичноста и цврстината на нежната и често сува кожа околу очите. Хидратација, измазнување и тонирање на кожата за намалена видливост на брчки и знаци на замор на кожата, темни кругови и подуени подочници. За видно освежена, осветлена и цврста кожа и за севкупно подмладен изглед. За сите типови на кожа, но особено кожа со знаци на стареење ќе има корист од подигнување на контурите на очите.

СостојкиWater/ Aqua, Urea, Propylene Glycol, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vitamin A Palmitate / Retinyl Palmitate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Mannitol, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele Revuele Retinol Eye Contour Gel 25ml Регенеративен чекор #1 во рутината против стареење на кожата. Многу ефикасен гел за околу очи, против стареење на кожата, ја враќа еластичноста и цврстината на нежната и често сува кожа околу очите. Хидратација, измазнување и тонирање на кожата за намалена видливост на брчки и знаци на замор на кожата, темни кругови и подуени подочници. За видно освежена, осветлена и цврста кожа и за севкупно подм.. Category: Product #: 106253 Regular price: 365 ден. 365
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341