Revuele Retinol Night Cream 40ml

Revuele Retinol Night Cream 40ml

398 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106260
Достапност: На залиха
Количина:

Регенеративен чекор #3 во вашата ноќна рутина против стареење на кожата. Богат хидратантен НОЌЕН КРЕМ, кој делува во текот на ноќта- ја подобрува хидратацијата и еластичноста на епидермисот. Големото количество ретинол го засилува колагенот, кој интензивно делува во текот на ноќта врз знаците на стареење, ги подига контурите на лицето и кожата добива младешки, здрав и мазен изглед. За сите типови кожа, но особено со знаци на стареење.

СостојкиWater / Aqua, Cetearyl Alcohol, Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Sodium PCA, Wheat Amino Acids, Provitamin B5 / Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyproline, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Pea Extract / Pisum Sativum Extract, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Vitamin A Palmitate / Retinyl Palmitate, Vitamin C / Ascorbic Acid, Bisabolol, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Butylated Hydroxytoluene / BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele Revuele Retinol Night Cream 40ml Регенеративен чекор #3 во вашата ноќна рутина против стареење на кожата. Богат хидратантен НОЌЕН КРЕМ, кој делува во текот на ноќта- ја подобрува хидратацијата и еластичноста на епидермисот. Големото количество ретинол го засилува колагенот, кој интензивно делува во текот на ноќта врз знаците на стареење, ги подига контурите на лицето и кожата добива младешки, здрав и мазен изглед. За сите типови .. Category: Product #: 106260 Regular price: 398 ден. 398
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341