Revuele Retinol Night Serum 30ml

Revuele Retinol Night Serum 30ml

398 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106277
Достапност: На залиха
Количина:

Регенеративен чекор #2 во вашата ноќна рутина против стареење на кожата. Серум за интензивна ноќна нега која длабински делува на корекција на знаците на стареење на кожата. Помога да се намали видливоста на брчките, да ја зголеми еластичноста и цврстината на кожата и ја прави кожата видливо подмладена следното утро. Богат со ретинол кој ја засилува синтезата на колаген во ткивата за помалку видливи линии, брчки и освежена кожа со здрав сјај.

СостојкиWater / Aqua, Hydrolyzed Elastin, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Wheat Amino Acids, Provitamin B5 / Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyproline, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Vitamin A Palmitate / Retinyl Palmitate, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Vitamin C / Ascorbic Acid.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele Revuele Retinol Night Serum 30ml Регенеративен чекор #2 во вашата ноќна рутина против стареење на кожата. Серум за интензивна ноќна нега која длабински делува на корекција на знаците на стареење на кожата. Помога да се намали видливоста на брчките, да ја зголеми еластичноста и цврстината на кожата и ја прави кожата видливо подмладена следното утро. Богат со ретинол кој ја засилува синтезата на колаген во ткивата за помалку видлив.. Category: Product #: 106277 Regular price: 398 ден. 398
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341