Buzz Face Cleansing Gel 180ml
  • Buzz Face Cleansing Gel 180ml

Buzz Face Cleansing Gel 180ml

331 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103559
Достапност: На залиха
Количина:

Нежен медов гел за чистење на кожата на лицето, кој во комбинација со вода формира богата пена, која ги отстранува сите нечистотии, а истовремено интензивно ја хидратира кожата. Витаминот Ц делува на видливоста на пигментираните дамки и на тенот на сите типови кожа. Не остава чувство на затегнатост и сувост па затоа особено се препорачува за чистење на сува и уморна кожа. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

REVOX Buzz Face Cleansing Gel 180ml Нежен медов гел за чистење на кожата на лицето, кој во комбинација со вода формира богата пена, која ги отстранува сите нечистотии, а истовремено интензивно ја хидратира кожата. Витаминот Ц делува на видливоста на пигментираните дамки и на тенот на сите типови кожа. Не остава чувство на затегнатост и сувост па затоа особено се препорачува за чистење на сува и уморна кожа.  .. Category: Product #: 103559 5 1 5 stars, based on 2 reviews Regular price: 331 ден. 331
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341