Japanese Ritual Face Cream

Japanese Ritual Face Cream

392 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103061
Достапност: На залиха
Количина:

Нежен крем за лице за ДЕН и НОЌ, со активна формула во кремасто-гелна конзистенција која брзо се апсорбира и инстантно ја хидратира и измазнува кожата, благодарение на големото количество хијалуронска киселина и сојино масло. Оризовото млеко ја штити кожата од слободните радикали, а екстрактите од цветови од јапонска цреша ја стимулираат регенерацијата. Пријатен релаксирачки мирис. Наменет е за сите возрасни групи.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Japanese Ritual Face Cream Нежен крем за лице за ДЕН и НОЌ, со активна формула во кремасто-гелна конзистенција која брзо се апсорбира и инстантно ја хидратира и измазнува кожата, благодарение на големото количество хијалуронска киселина и сојино масло. Оризовото млеко ја штити кожата од слободните радикали, а екстрактите од цветови од јапонска цреша ја стимулираат регенерацијата. Пријатен релаксирачки мирис. Наменет е за си.. Category: Product #: 103061 Regular price: 392 ден. 392
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341