REVUELE 2IN1 LIP GLOSS & OIL 06 - 2 во 1 СЈАЈ ЗА УСНИ + МАСЛО ЗА УСНИ 7ml

REVUELE 2IN1 LIP GLOSS & OIL 06 - 2 во 1 СЈАЈ ЗА УСНИ + МАСЛО ЗА УСНИ 7ml

345 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 107762
Достапност: На залиха
Количина:

Хранлива, сјајна комбинација за усни што ги штити и нагласува усните со неверојатна боја. Формулацијата им дава на усните сјај и интензивна нега - за исполнетост и изглед кој го одзема здивот.

Состав: Сјај за усни: MINERAL ОIL / PARAFFINUM LIQUIDUM, POLYISOBUTENE, HYDROGENATED STYRENE/ISOPRENE COPOLYMER, OCTYLDODECANOL, FRAGRANCE / PARFUM. MAY CONTAIN: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 19140, CI 42090, CI 77891, CI 15850.

Масло за усни: MINERAL ОIL / PARAFFINUM LIQUIDUM, POLYISOBUTENE, TOCOPHERYL ACETATE, BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE 2IN1 LIP GLOSS & OIL 06 - 2 во 1 СЈАЈ ЗА УСНИ + МАСЛО ЗА УСНИ 7ml Хранлива, сјајна комбинација за усни што ги штити и нагласува усните со неверојатна боја. Формулацијата им дава на усните сјај и интензивна нега - за исполнетост и изглед кој го одзема здивот. Состав: Сјај за усни: MINERAL ОIL / PARAFFINUM LIQUIDUM, POLYISOBUTENE, HYDROGENATED STYRENE/ISOPRENE COPOLYMER, OCTYLDODECANOL, FRAGRANCE / PARFUM. MAY CONTAIN: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 19140, CI.. Category: Product #: 107762 Regular price: 345 ден. 345
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341