REVUELE 4 TIPS EYEBROW PENCIL - MEDIUM - МОЛИВ ЗА ВЕЃИ 2.2 ml

REVUELE 4 TIPS EYEBROW PENCIL - MEDIUM - МОЛИВ ЗА ВЕЃИ 2.2 ml

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 107274
Достапност: На залиха
Количина:

Лесен за употреба молив за веѓи што создава илузија на природни веѓи со четирите ултра фини врвови - со еден потег.

Дизајниран за беспрекорна примена, тој веднаш ги дефинира и обликува веѓите. Формулацијата е издржлива, отпорна на пот.

Состав: WATER / AQUA, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM DEHYDROACETATE. MAY CONTAIN: CI 77266, CI 19140, CI 16255, CI 77891

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE 4 TIPS EYEBROW PENCIL - MEDIUM - МОЛИВ ЗА ВЕЃИ 2.2 ml Лесен за употреба молив за веѓи што создава илузија на природни веѓи со четирите ултра фини врвови - со еден потег. Дизајниран за беспрекорна примена, тој веднаш ги дефинира и обликува веѓите. Формулацијата е издржлива, отпорна на пот. Состав: WATER / AQUA, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM DEHYDROACETATE. MAY CONTAIN: CI.. Category: Product #: 107274 Regular price: 295 ден. 295
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341