REVUELE LIQUID SOAP TEA TREE 400ml

REVUELE LIQUID SOAP TEA TREE 400ml

79 ден.198 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103276
Достапност: На залиха
Количина:

LIQUID SOAP with TEA TREE OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце за силно антибактериско дејство. Изобилството од масло од чајно дрво ќе овозможи кожата да остане мека, нежна и да не се суши.

Одговара за сите типови кожа, па дури и за најчувствителни

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele REVUELE LIQUID SOAP TEA TREE 400ml LIQUID SOAP with TEA TREE OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце за силно антибактериско дејство. Изобилството од масло од чајно дрво ќе овозможи кожата да остане мека, нежна и да не се суши. Одговара за сите типови кожа, па дури и за најчувствителни .. Category: Product #: 103276 Regular price: 79 ден. 79 Available from: torba.mk