Распродадено
PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC FACE CREAM 50ml

PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC FACE CREAM 50ml

489 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105744
Достапност: Out Of Stock
Количина:

ПРОБИОТСКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ. Чекор 2 - Ја смирува, заштитува и навлажнува, чувствителната и нетолерантна кожа. Probio технологијата работи на поправка на функцијата на бариерата и на зачувување на природниот микробиом на кожата. Лесна кремаста текстура која длабински хидрира и помага брзо да се смири кожата кога е иритирана. Елиминира чувство на пецкање, сувост и повремено црвенило.  

Состојки: Water / Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Inulin, Alpha-Glucan Оligosaccharide, Propylene Glycol, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Ceteareth-20, Caprylic/Capric Triglyceride, Maltodextrin, Lactobacillus Ferment, Vitamin B3 / Niacinamide, Phenoxyethanol, Bisabolol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele PRO-BIO SKIN BALANCE PROBIOTIC FACE CREAM 50ml ПРОБИОТСКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ. Чекор 2 - Ја смирува, заштитува и навлажнува, чувствителната и нетолерантна кожа. Probio технологијата работи на поправка на функцијата на бариерата и на зачувување на природниот микробиом на кожата. Лесна кремаста текстура која длабински хидрира и помага брзо да се смири кожата кога е иритирана. Елиминира чувство на пецкање, сувост и повремено црвенило.   Состојки: Wat.. Category: Product #: 105744 Regular price: 489 ден. 489
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341