Распродадено
Expert+ Shine Control Smoothing Serum 30ml
  • Expert+ Shine Control Smoothing Serum 30ml

Expert+ Shine Control Smoothing Serum 30ml

120 ден.299 ден.
Потребни наградни поени: 284
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100527
Достапност: In Stock
Количина:

Комбинација од  овошни АХА киселини, витамин ПП и Evermatt Complex го регулира излачувањето на себумот, брзо елиминирање на мртвите клетки од површината на кожата, намалување на порите, регенерирање и освежување на кожата. Идеална подлога за шминка кај мрсна и комбинирана кожа. 

Состојки: Aqua, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha Bark Extract, Oleanolic Acid, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Pyrus Malus (Apple) Juice, Citrus Aurantifolia Juice, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Parfum, Disodium Edta, Potassium Hydroxide, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Expert+ Shine Control Smoothing Serum 30ml Комбинација од  овошни АХА киселини, витамин ПП и Evermatt Complex го регулира излачувањето на себумот, брзо елиминирање на мртвите клетки од површината на кожата, намалување на порите, регенерирање и освежување на кожата. Идеална подлога за шминка кај мрсна и комбинирана кожа.  Состојки: Aqua, Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha Bark Extract, Oleanolic Acid, Phenoxyethan.. Category: Product #: 100527 Regular price: 120 ден. 299
120
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341