REVUELE SUPREME MATTE LIQUID LIPSTICK 09-ТЕЧЕН МАТ КАРМИН 5.5ml

REVUELE SUPREME MATTE LIQUID LIPSTICK 09-ТЕЧЕН МАТ КАРМИН 5.5ml

297 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 107083
Достапност: На залиха
Количина:

Неверојатен кармин со луксузна кадифена текстура, интензивни пигменти и долготрајна формулација, која трае до 12 часа. Обезбедува целосна покриеност на усните, а лесната и кремаста текстура лесно се лизга по усните. Карминот ги комбинира сите најдобри карактеристики потребни за совршено обоени усни и нивна интензивна нега.

СоставISODODECANE, MICA, HYDROGENATED POLY(C6-20 OLEFIN), HYDROGENATED STYRENE/ISOPRENE COPOLYMER, OZOKERITE, OCTYLDODECANOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, FRAGRANCE / PARFUM. MAY CONTAIN: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 19140, CI 42090, CI 77891, CI 15850, CI 45410.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE SUPREME MATTE LIQUID LIPSTICK 09-ТЕЧЕН МАТ КАРМИН 5.5ml Неверојатен кармин со луксузна кадифена текстура, интензивни пигменти и долготрајна формулација, која трае до 12 часа. Обезбедува целосна покриеност на усните, а лесната и кремаста текстура лесно се лизга по усните. Карминот ги комбинира сите најдобри карактеристики потребни за совршено обоени усни и нивна интензивна нега. Состав: ISODODECANE, MICA, HYDROGENATED POLY(C6-20 OLEFIN), HYDROGENATED.. Category: Product #: 107083 Regular price: 297 ден. 297
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341