REVUELE ULTRA BLACK MASCARA WONDER VOLUME - МАСКАРА 10ml

REVUELE ULTRA BLACK MASCARA WONDER VOLUME - МАСКАРА 10ml

495 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 107694
Достапност: На залиха
Количина:

Специјално дизајнирана четка во комбинација со висококвалитетна кремаста текстура ја зголемува и интензивно ја бои секоја трепка, дури и најситната. Создадена е за интензивен волумен на трепките.

Овозможува лесно, прецизно нанесување и спречува лепење на трепките. Маскарата ги опкружува трепките од коренот до врвот. Обезбедува интензивен изглед и ефект на продолжени трепки. Не остава грутки.

СоставWATER / AQUA, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA, MICROCRYSTALLINE WAX, STEARIC ACID, STEARETH-21, DIMETHICONE, POLYSORBATE 80, BUTYLENE GLYCOL, PVP, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLAMINE, SORBITAN SESQUIOLEATE, NYLON-66, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN , RED IRON OXIDE / CI 77491, IRON OXIDE / CI 77492, BLACK IRON OXIDE / CI 77499, D&C BLACK NO. 2 / CI 77266.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE ULTRA BLACK MASCARA WONDER VOLUME - МАСКАРА 10ml Специјално дизајнирана четка во комбинација со висококвалитетна кремаста текстура ја зголемува и интензивно ја бои секоја трепка, дури и најситната. Создадена е за интензивен волумен на трепките. Овозможува лесно, прецизно нанесување и спречува лепење на трепките. Маскарата ги опкружува трепките од коренот до врвот. Обезбедува интензивен изглед и ефект на продолжени трепки. Не остава грутки. .. Category: Product #: 107694 Regular price: 495 ден. 495
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341