Revuele Vitamin C 15% Serum 30ml

Revuele Vitamin C 15% Serum 30ml

398 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106215
Достапност: На залиха
Количина:

Чекор #2 во рутината за блескава кожа. Серум со ВИТАМИН Ц - моќен антиоксидантен производ кој успешно таргетира многу проблеми на кожата: пигментација, промена на тенот, нерамна текстура, фини линии, бори. Го засилува производството на колаген со што се зацврстува кожата и одложува појава на брчки. Доколку се користи редовно, брзо ќе бидат видливи ефектите. За сите типови кожи, но особено за оние со нерамномерен тен, склони кон хиперпигментација, без енергија и сјај.

СостојкиWater / Aqua, Vitamin C / Sodium Ascorbyl Phosphate, Vitamin B3 / Niacinamide, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele Revuele Vitamin C 15% Serum 30ml Чекор #2 во рутината за блескава кожа. Серум со ВИТАМИН Ц - моќен антиоксидантен производ кој успешно таргетира многу проблеми на кожата: пигментација, промена на тенот, нерамна текстура, фини линии, бори. Го засилува производството на колаген со што се зацврстува кожата и одложува појава на брчки. Доколку се користи редовно, брзо ќе бидат видливи ефектите. За сите типови кожи, но особено за оние .. Category: Product #: 106215 Regular price: 398 ден. 398
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341