Silver Shimmering Body Mist

Silver Shimmering Body Mist

345 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103740
Достапност: На залиха
Количина:

Спреј за тело со СРЕБРЕН одсјај. Збогатен со краставица и кокосов екстракт, ја хидратира кожата и ја прекрива со нежен вел со сребрен одсјај, ја прави кадифено мека на допир, со  долготраен луксузно свеж мирис

INGREDIENTS

Water / Aqua, Urea, Propylene Glycol, Vitamin F / Polysorbate 20 (and) Linoleic Acid (and) Linolenic Acid, Noni Fruit Extract / Morinda Citrifolia Fruit Extract, Coconut Fruit Extract / Cocos Nucifera Fruit Extract, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate /VP Copolymer, Mica, Red Iron Oxide / CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Geraniol.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: body, silver, mist, тело, кокос
Revuele Silver Shimmering Body Mist Спреј за тело со СРЕБРЕН одсјај. Збогатен со краставица и кокосов екстракт, ја хидратира кожата и ја прекрива со нежен вел со сребрен одсјај, ја прави кадифено мека на допир, со  долготраен луксузно свеж мирис INGREDIENTS Water / Aqua, Urea, Propylene Glycol, Vitamin F / Polysorbate 20 (and) Linoleic Acid (and) Linolenic Acid, Noni Fruit Extract / Morinda Citrifolia Fruit Extract, Coconut Fr.. Category: Product #: 103740 Regular price: 345 ден. 345
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341