Hello Kitty Shower Gel & Shampoo 2D - " ХЕЛОУ КИТИ"  ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ & ШАМПОН ЗА ДЕВОЈЧИЊА 400ml
  • Hello Kitty Shower Gel & Shampoo 2D - " ХЕЛОУ КИТИ"  ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ & ШАМПОН ЗА ДЕВОЈЧИЊА 400ml

Hello Kitty Shower Gel & Shampoo 2D - " ХЕЛОУ КИТИ" ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ & ШАМПОН ЗА ДЕВОЈЧИЊА 400ml

459 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 89645
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање за деца. Нежно и темелно ја чисти кожата на целото тело и и ја дава потребната хидратација. Создава богата пена при миење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Hello Kitty Shower Gel & Shampoo 2D - " ХЕЛОУ КИТИ" ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ & ШАМПОН ЗА ДЕВОЈЧИЊА 400ml Гел за туширање за деца. Нежно и темелно ја чисти кожата на целото тело и и ја дава потребната хидратација. Создава богата пена при миење. .. Category: Product #: 89645 Regular price: 459 ден. 459
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341