Распродадено
Paw Patrol Shower Gel & Shampoo 2D Chase - " ЧЕЈЗ " -" КУЧЕШКА ПАТРОЛА" - ГЕЛ & ШАМПОН ЗА ДЕЦА 2 во 1
  • Paw Patrol Shower Gel & Shampoo 2D Chase - " ЧЕЈЗ " -" КУЧЕШКА ПАТРОЛА" - ГЕЛ & ШАМПОН ЗА ДЕЦА 2 во 1

Paw Patrol Shower Gel & Shampoo 2D Chase - " ЧЕЈЗ " -" КУЧЕШКА ПАТРОЛА" - ГЕЛ & ШАМПОН ЗА ДЕЦА 2 во 1

459 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 63362
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Детски гел за туширање и шампон за коса. Забавната 3Д фигура Чејс има нежен и пријатен мирис на кедрово дрво и портокал. Благиот гел за туширање оптимално чисти и во исто време обезбедува интензивна влажност. Го прави туширањето и капењето забавно. Не ја иритира кожата.

Не се препорачува за деца под 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Paw Patrol Shower Gel & Shampoo 2D Chase - " ЧЕЈЗ " -" КУЧЕШКА ПАТРОЛА" - ГЕЛ & ШАМПОН ЗА ДЕЦА 2 во 1 Детски гел за туширање и шампон за коса. Забавната 3Д фигура Чејс има нежен и пријатен мирис на кедрово дрво и портокал. Благиот гел за туширање оптимално чисти и во исто време обезбедува интензивна влажност. Го прави туширањето и капењето забавно. Не ја иритира кожата. Не се препорачува за деца под 3 години. .. Category: Product #: 63362 Regular price: 459 ден. 459
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341