Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml
  • Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml
  • Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml

Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml

399 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 22365
Достапност: На залиха
Количина:

Млеко за туширање релаксација и прихранување на кожата со масло од сладок бадем и слатката ванила.

 

Состојки: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Taurine Laurate, Lauric Acid, Corn Starch Modified, Butylphenyl Methylpropional, Myristic Acid, Disodium EDTA, Linalool, Vegetable Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? Sorry Not Sorry Soak It Up Bath Milk 500ml Млеко за туширање релаксација и прихранување на кожата со масло од сладок бадем и слатката ванила.   Состојки: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Taurine Laurate, Lauric Acid, Corn Starch Modified, Butylphenyl Methylpropional, Myristic Acid, Disodium EDTA.. Category: Product #: 22365 Regular price: 399 ден. 399
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341