The Barbie fragrances -Тоалетна вода за девојки - 30мл
  • The Barbie fragrances -Тоалетна вода за девојки - 30мл

The Barbie fragrances -Тоалетна вода за девојки - 30мл

360 ден.
Шифра на производ: 55788
Достапност: На залиха
Количина:

Најпознатата кукла во светот, која има поставено трендови во модата од Prêt a Porter до најпрестижните модни писти. Барби е референца на женскиот идентитет и сила,ги претставува сите жени и покажува дека жената може да биде и да прави се што ќе посака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

The Barbie fragrances -Тоалетна вода за девојки - 30мл Најпознатата кукла во светот, која има поставено трендови во модата од Prêt a Porter до најпрестижните модни писти. Барби е референца на женскиот идентитет и сила,ги претставува сите жени и покажува дека жената може да биде и да прави се што ќе посака. .. Category: Product #: 55788 Regular price: 360 ден. 360
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341