REVUELE ANTI YELLOW BLOND TINTED BALM-PLATINUM 300ml
  • REVUELE ANTI YELLOW BLOND TINTED BALM-PLATINUM 300ml

REVUELE ANTI YELLOW BLOND TINTED BALM-PLATINUM 300ml

409 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105638
Достапност: На залиха
Количина:

Балзам за руси, шатирани и бланширани коси. 

Големата количина на виолетови пигменти инстантно обезбедува платинести одблесоци, а BioElixir-комплексот ќе обезбеди силна и ефикасна нега на косата.

СостојкиAqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Fruit Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aloe Barbadensis Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Acorus Calamus Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Lecithin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Citric Acid, CI 60730

Како се користи?

Нанесете на чиста и влажна коса рамномерно по целата должина. Оставете да делува 5 минути, а потоа измијте со многу вода. Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Пред првата употреба направете тест за чувствителност. Избегнувајте контакт со очи. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода. Производот може да остави траги на кожата и облеката.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE ANTI YELLOW BLOND TINTED BALM-PLATINUM 300ml Балзам за руси, шатирани и бланширани коси.  Големата количина на виолетови пигменти инстантно обезбедува платинести одблесоци, а BioElixir-комплексот ќе обезбеди силна и ефикасна нега на косата. Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil.. Category: Product #: 105638 Regular price: 409 ден. 409
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341