Treaclemoon Brazilian Love Body Lotion - Лосион за тело 250ml

Treaclemoon Brazilian Love Body Lotion - Лосион за тело 250ml

369 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 097
Достапност: На залиха
Количина:

Кремаст хидро лосион за сите типови кожа. Интензивно прихранување благодарение на големото количество екстракт од кокос, гуарана и масло од макадамија и совршено слаткиот летен мирис на карамела и ф'стаци. ВЕГАНСКО.

СостојкиAqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Brazilian Love Body Lotion - Лосион за тело 250ml Кремаст хидро лосион за сите типови кожа. Интензивно прихранување благодарение на големото количество екстракт од кокос, гуарана и масло од макадамија и совршено слаткиот летен мирис на карамела и ф'стаци. ВЕГАНСКО. Состојки: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteare.. Category: Product #: 097 Regular price: 369 ден. 369
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341