Treaclemoon My Coconut Island Hand Cream - Крем за раце 75ml

Treaclemoon My Coconut Island Hand Cream - Крем за раце 75ml

199 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 301
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивно хидратантен и прихранувачки мелем за раце и нокти со масло од макадамија и екстракти од цреша. Долготраен мирис. Содржи кокосово масло и витамин Е.

ВЕГАН

СостојкиAqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii Butter, Parfum, Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20, Citric Acid, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Sodium Hydroxide, Coumarin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Avium Fruit Extract,Potassium Sorbate,Sodium Benzoate.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon My Coconut Island Hand Cream - Крем за раце 75ml Интензивно хидратантен и прихранувачки мелем за раце и нокти со масло од макадамија и екстракти од цреша. Долготраен мирис. Содржи кокосово масло и витамин Е. ВЕГАН Состојки: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii Butter, Parfum, Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20, Citric Acid, Xanthan Gum, Ethylhexylglyce.. Category: Product #: 301 Regular price: 199 ден. 199
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341