Распродадено
Treaclemoon Raspberry Kiss Hand Cream - Крем за раце 75ml

Treaclemoon Raspberry Kiss Hand Cream - Крем за раце 75ml

199 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 318
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Вистински лек за сува кожа на рацете. Прекрасно миризлив, супер влажен крем за раце кој изобилува со екстракти од растителни масла за инстантно меки и мазни раце. Долготраен мирис. Веган

СостојкиAqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20, Citric Acid, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Linalool, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Potassium Sorbate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Raspberry Kiss Hand Cream - Крем за раце 75ml Вистински лек за сува кожа на рацете. Прекрасно миризлив, супер влажен крем за раце кој изобилува со екстракти од растителни масла за инстантно меки и мазни раце. Долготраен мирис. Веган Состојки: Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Caprylic/Capric Triglyceride, C.. Category: Product #: 318 Regular price: 199 ден. 199
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341