Treaclemoon Warm Winterberry Night Shower & Bath Gel Special Edition - Гел за туширање 500ml

Treaclemoon Warm Winterberry Night Shower & Bath Gel Special Edition - Гел за туширање 500ml

213 ден.305 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 611
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од брусница за хидрирана, свиленкасто мазна кожа и мирисни ноти кои ги будат сите сетила за новогодишните празнични денови - SPECIAL EDITION

Состојки: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Lactate, Glycol Distearate, Citric acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Hexylene Glycol, CI 17200 (Red 33), CI 16035 (Red 40), CI 14700 (Red 4)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Warm Winterberry Night Shower & Bath Gel Special Edition - Гел за туширање 500ml Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од брусница за хидрирана, свиленкасто мазна кожа и мирисни ноти кои ги будат сите сетила за новогодишните празнични денови - SPECIAL EDITION Состојки: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Lactate, Glycol Distearate, Citric a.. Category: Product #: 611 Regular price: 213 ден. 305
213
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341