Treaclemoon My Beautiful Coconut Island Ocean Shower& Bath Gel - Гел за туширање 500ml

Treaclemoon My Beautiful Coconut Island Ocean Shower& Bath Gel - Гел за туширање 500ml

305 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 623
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од кокос за интензивна хидратација и прихранување на кожата. Без парабени и глутен.

Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен.

СостојкиAqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Glycol Distearate, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Glycol Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Coumarin, Sodium Hydroxide, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Hexylene Glycol.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon My Beautiful Coconut Island Ocean Shower& Bath Gel - Гел за туширање 500ml Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од кокос за интензивна хидратација и прихранување на кожата. Без парабени и глутен. Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен. Состојки: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Parfum (Fr.. Category: Product #: 623 Regular price: 305 ден. 305
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341