Treaclemoon Brazilian We Love The Ocean Shower& Bath Gel - Гел за туширање 500ml

Treaclemoon Brazilian We Love The Ocean Shower& Bath Gel - Гел за туширање 500ml

305 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 304
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од гуарана за anti-age ефекти и подобрување на тонусот на кожата. Без парабени и глутен.

Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен.

СостојкиAqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyquaternium-7, Sodium Lauryl Sulfate, Paullinia Cupana Seed Extract, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexylene Glycol, CI 16035, CI 19140.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Brazilian We Love The Ocean Shower& Bath Gel - Гел за туширање 500ml Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од гуарана за anti-age ефекти и подобрување на тонусот на кожата. Без парабени и глутен. Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен. Состојки: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Citric Acid, Styrene.. Category: Product #: 304 Regular price: 305 ден. 305
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341