Treaclemoon Raspberry Kiss Shower Gel - Гел за туширање 500ml

Treaclemoon Raspberry Kiss Shower Gel - Гел за туширање 500ml

305 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 005
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од малини за хидрирана и свиленкасто мазна кожа. Без парабени и глутен.

Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен.

СостојкиAqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Glycerin, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Glycol Stearate, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Hexylene Glycol, CI 14700 (Red 4), CI 42090 (Blue 1), CI 17200 (Red 33)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Raspberry Kiss Shower Gel - Гел за туширање 500ml Гел за туширање со кремаста лесна текстура - изобилство од екстракти од малини за хидрирана и свиленкасто мазна кожа. Без парабени и глутен. Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен. Состојки: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Gl.. Category: Product #: 005 Regular price: 305 ден. 305
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341