TRENDY HAIR COLOURING MOUSSE SEMI PERMANENT 33 CHARMING PURPLE AMMONIA FREE & OXIDANTS FREE 75ml
  • TRENDY HAIR COLOURING MOUSSE SEMI PERMANENT 33 CHARMING PURPLE AMMONIA FREE & OXIDANTS FREE 75ml
  • TRENDY HAIR COLOURING MOUSSE SEMI PERMANENT 33 CHARMING PURPLE AMMONIA FREE & OXIDANTS FREE 75ml

TRENDY HAIR COLOURING MOUSSE SEMI PERMANENT 33 CHARMING PURPLE AMMONIA FREE & OXIDANTS FREE 75ml

285 ден.
Производител: VENITA
Шифра на производ: 13487
Достапност: На залиха
Количина:

ПЕНА за КОСА 33 ЦИКЛАМА НИЈАНСА

КОЛОР ПЕНА за КОСА полутрајна боја за коса која останува на косата 4-6 недели. Може да се нанесува на цела коса или само на прамени.
 
Не содржи амонијак, ниту оксиданси и не ја оштетува косата. Поинтензивни нијанси се постигнуваат на РУСА и СВЕТЛА КОСА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
VENITA TRENDY HAIR COLOURING MOUSSE SEMI PERMANENT 33 CHARMING PURPLE AMMONIA FREE & OXIDANTS FREE 75ml ПЕНА за КОСА 33 ЦИКЛАМА НИЈАНСА КОЛОР ПЕНА за КОСА полутрајна боја за коса која останува на косата 4-6 недели. Може да се нанесува на цела коса или само на прамени.   Не содржи амонијак, ниту оксиданси и не ја оштетува косата. Поинтензивни нијанси се постигнуваат на РУСА и СВЕТЛА КОСА .. Category: Product #: 13487 Regular price: 285 ден. 285
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341