Venita Trendy Pastel 23 Sweet Apricot - Спреј за коса 23 - Кајсија нијанса
  • Venita Trendy Pastel 23 Sweet Apricot - Спреј за коса 23 - Кајсија нијанса

Venita Trendy Pastel 23 Sweet Apricot - Спреј за коса 23 - Кајсија нијанса

209 ден.
Производител: VENITA
Шифра на производ: 18765
Достапност: На залиха
Количина:

Тонизирачки спреј за коса. Иновативна формула со кератин, кој ја прихранува и регенерира косата, го измазнува влакното, а ефектите од нијансата остануваат 4-6 измивања на косата.

Може да се нанесува на цела коса или само на прамени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

VENITA Venita Trendy Pastel 23 Sweet Apricot - Спреј за коса 23 - Кајсија нијанса Тонизирачки спреј за коса. Иновативна формула со кератин, кој ја прихранува и регенерира косата, го измазнува влакното, а ефектите од нијансата остануваат 4-6 измивања на косата. Може да се нанесува на цела коса или само на прамени. .. Category: Product #: 18765 Regular price: 209 ден. 209
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341